Продукція > MEAN WELL > HRPG-1000-15
HRPG-1000-15
HRPG-1000-15 MEAN WELL
HRPG-1000-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 960W 15V 64A W/PFC Enclosed
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 960W; 15VDC, Power: 960W, Output voltage: 15V DC, Output current: 64A, Manufacturer series: HRPG-1000, Body dimensions: 218x105x63.5mm, Efficiency: 92%, Operating temperature: -40...70°C, Number of outputs: 1, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: terminal block, Power supply unit features: stand by 5V/0,3A, Type of power supply: switching, Power consumption without load: .
Інші пропозиції HRPG-1000-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRPG-1000-15 HRPG-1000-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRPG-1000-SPEC.PDF Description: AC/DC CONVERTER 15V 960W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
HRPG-1000-15 HRPG-1000-15 Виробник : MEAN WELL HRPG-1000-spec.pdf AC/DC, 960W, Вхід: 90-264 VAC/127-370 VDC, Вихід: 15V/64А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
товару немає в наявності
HRPG-1000-15 HRPG-1000-15 Виробник : MEAN WELL HRPG-1000-spec.pdf AC/DC, 960W, Вхід: 90-264 VAC/127-370 VDC, Вихід: 15V/64А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
HRPG-1000-15 HRPG-1000-15 Виробник : MEAN WELL HRPG-1000-spec.pdf Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 960W; 15VDC
Power: 960W
Output voltage: 15V DC
Output current: 64A
Manufacturer series: HRPG-1000
Body dimensions: 218x105x63.5mm
Efficiency: 92%
Operating temperature: -40...70°C
Number of outputs: 1
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: terminal block
Power supply unit features: stand by 5V/0,3A
Type of power supply: switching
Power consumption without load: <0.8W