HRPG-150-12
HRPG-150-12 MEAN WELL USA Inc.
HRPG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 156W
Packaging: Box
Power (Watts): 156W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 13 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 156W, Packaging: Box, Power (Watts): 156W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 13 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRPG-150-12 HRPG-150-12 Виробник : MEAN WELL HRPG_150_SPEC-1512187.pdf Switching Power Supplies 156W 12V 13A Energy Star
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HRPG-150-12 HRPG-150-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrpg-150-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 13A 156W 13-Pin
на замовлення 77 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HRPG-150-12 HRPG-150-12 Виробник : MEAN WELL HRPG-150-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 85-264 VAC, Вихід: 12V/13А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C, with remote On/Off Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HRPG-150-12 HRPG-150-12 Виробник : MEAN WELL HRPG-150-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 85-264 VAC, Вихід: 12V/13А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C, with remote On/Off Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт