HRPG-200-15
HRPG-200-15 MEAN WELL
HRPG_200_SPEC-1291417.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 201W 15V 13.4A W/PFC EISA Compliant
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - HRPG-200-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 201 W, 15 VDC, 13.4 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: HRPG-200 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 13.4A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 201W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRPG-200-15 HRPG-200-15 Виробник : MEAN WELL 3183582.pdf Description: MEAN WELL - HRPG-200-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 201 W, 15 VDC, 13.4 A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: HRPG-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 13.4A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 201W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRPG-200-15 HRPG-200-15 Виробник : MEAN WELL HRPG-200-spec.pdf AC/DC, 201W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 15V/13.4А, розміри 199х98х38 мм, -40...+70 C, with remote On/Off Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRPG-200-15 HRPG-200-15 Виробник : MEAN WELL HRPG-200-spec.pdf AC/DC, 201W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 15V/13.4А, розміри 199х98х38 мм, -40...+70 C, with remote On/Off Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
HRPG-200-15 HRPG-200-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRPG-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 201W
Power (Watts): 201W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 13.4 A
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 201W; 15VDC
Power supply unit features: stand by 5V/0,3A
Type of power supply: switching
Kind of case: 902E
Operating temperature: -40...70°C
Body dimensions: 199x98x38mm
Power consumption without load: <0.5W
Number of outputs: 1
Output voltage range: 13.5...18V DC
Output voltage: 15V DC
Output current: 13.4A
Efficiency: 88%
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Power: 201W