HRPG-200-24
HRPG-200-24 MEAN WELL
HRPG_200_SPEC-1291417.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 201.6W 24V 8.4A W/PFC EISA Compliant
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 202W, Power (Watts): 202W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRPG-200-24 HRPG-200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRPG-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 202W
Power (Watts): 202W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8.4 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRPG-200-24 HRPG-200-24 Виробник : MEAN WELL HRPG-200-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 24V/8.4А, розміри 199х98х38 мм, -40...+70 C, with remote On/Off Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRPG-200-24 HRPG-200-24 Виробник : MEAN WELL HRPG-200-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 24V/8.4А, розміри 199х98х38 мм, -40...+70 C, with remote On/Off Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 201.6W; 24VDC
Power supply unit features: stand by 5V/0,3A
Type of power supply: switching
Kind of case: 902E
Operating temperature: -40...70°C
Body dimensions: 199x98x38mm
Power consumption without load: <0.5W
Number of outputs: 1
Output voltage range: 21.6...28.8V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 8.4A
Efficiency: 88%
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Power: 201.6W