HRPG-300-48
HRPG-300-spec.pdf
Код товару: 176729
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
Ціна
HRPG-300-48 HRPG-300-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRPG-300-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Packaging: Box
Power (Watts): 336W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 7 A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRPG-300-48 HRPG-300-48 Виробник : MEAN WELL HRPG_300_SPEC-1511701.pdf Switching Power Supplies 336W 48V 7A W/ REMOTE SENSE
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
HRPG-300-48 HRPG-300-48 Виробник : MEAN WELL HRPG-300-spec.pdf AC/DC, 336W, Вхід: 85-264 VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/7А, розміри 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRPG-300-48 HRPG-300-48 Виробник : MEAN WELL HRPG-300-spec.pdf AC/DC, 336W, Вхід: 85-264 VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/7А, розміри 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт