HRPG-450-36
HRPG-450-36 MEAN WELL
HRPG_450_SPEC-1512265.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 450W 36V 12.5A W/PFC EISA Compliant
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції HRPG-450-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRPG-450-36 HRPG-450-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRPG-450-SPEC.PDF Description: AC/DC CONVERTER 36V 450W