HRPG-600-36
HRPG-600-36 MEAN WELL USA Inc.
HRPG-600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 630W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 630W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 17.5 A
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 630W, Packaging: Box, Power (Watts): 630W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 36V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 17.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRPG-600-36 HRPG-600-36 Виробник : MEAN WELL HRPG_600_SPEC.pdf Power Supplies - Chassis Mount 630W 36V 17.5A W/PFC Function
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HRPG-600-36 HRPG-600-36 Виробник : MEAN WELL HRPG-600-spec.pdf AC/DC, 630W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 36V/17.5А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 15 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
HRPG-600-36 HRPG-600-36 Виробник : MEAN WELL HRPG-600-spec.pdf AC/DC, 630W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 36V/17.5А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 15 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
HRPG-600-36 HRPG-600-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRPG-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 36V 630W
Packaging: Box
Power (Watts): 630W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 36V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 17.5 A
на замовлення 21 шт:
HRPG-600-36 HRPG-600-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrpg-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 17.5A 630W 19-Pin
на замовлення 6 шт:
на замовлення 18 шт:
товару немає в наявності