HRSPD127-105M
HRSPD127-105M API Delevan
api_delevan_11272018_HRSPD127_-_FINAL-1507218.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 1000uH 20% SMT MIL-STD-202
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.86 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.86Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD127-105M HRSPD127-105M Виробник : Delevan hrspd127.pdf Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.86 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.86Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 550 mA
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRSPD127-105M HRSPD127-105M Виробник : Delevan hrspd127.pdf Power Inductors - SMD 1000uH 20% SMT MIL-STD-202
на замовлення 122 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 550 mA