HRSPD127-153M
HRSPD127-153M API Delevan Inc.
HRSPD127.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 3.6A 47 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HRSPD127-153M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD127-153M HRSPD127-153M Виробник : API Delevan Inc. HRSPD127.pdf Description: FIXED IND 15UH 3.6A 47 MOHM SMD
товару немає в наявності
HRSPD127-153M HRSPD127-153M Виробник : API Delevan api_delevan_11272018_HRSPD127_-_FINAL-1507218.pdf Fixed Inductors 15uH 20% SMT MIL-STD-202