Продукція > DELEVAN > HRSPD127-183M
HRSPD127-183M
HRSPD127-183M Delevan
hrspd127.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 18UH 3.4A 49 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 49mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.19A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 3.4A 49 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 49mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.19A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Інші пропозиції HRSPD127-183M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD127-183M HRSPD127-183M Виробник : Delevan hrspd127.pdf Description: FIXED IND 18UH 3.4A 49 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
HRSPD127-183M HRSPD127-183M Виробник : Delevan hrspd127-3359668.pdf Power Inductors - SMD 18uH 20% SMT MIL-STD-202