HRSPD127-332M
HRSPD127-332M API Delevan Inc.
HRSPD127.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 5.8A 18MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 5.8A 18MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5.8 A.
Інші пропозиції HRSPD127-332M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD127-332M HRSPD127-332M Виробник : API Delevan Inc. HRSPD127.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 5.8A 18MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
товару немає в наявності
HRSPD127-332M HRSPD127-332M Виробник : Delevan hrspd127-3359668.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% SMT MIL-STD-202