HRSPD127-682M
HRSPD127-682M API Delevan Inc.
HRSPD127.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 4.5A 30MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HRSPD127-682M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD127-682M HRSPD127-682M Виробник : API Delevan Inc. HRSPD127.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 4.5A 30MOHM SMD
товару немає в наявності
HRSPD127-682M HRSPD127-682M Виробник : API Delevan api_delevan_11272018_HRSPD127_-_FINAL-1507218.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20% SMT MIL-STD-202