Продукція > DELEVAN > HRSPD127-823M
HRSPD127-823M
HRSPD127-823M Delevan
hrspd127.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 82UH 1.8A 166MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 166mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.94A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 1.8A 166MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 166mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.94A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.355" (9.02mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD127-823M HRSPD127-823M Виробник : Delevan hrspd127.pdf Description: FIXED IND 82UH 1.8A 166MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Кількість Ціна
HRSPD127-823M HRSPD127-823M Виробник : Delevan hrspd127-3359668.pdf Power Inductors - SMD 82uH 20% SMT MIL-STD-202