Продукція > DELEVAN > HRSPD74-393M
HRSPD74-393M Delevan
hrspd74.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 39UH 850MA 200MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.290" L x 0.290" W (7.37mm x 7.37mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.198" (5.03mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 850MA 200MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.290" L x 0.290" W (7.37mm x 7.37mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.198" (5.03mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Інші пропозиції HRSPD74-393M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRSPD74-393M Виробник : Delevan hrspd74.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 39uH, +/- 20%