HRSR-175FR-10 TE Connectivity Raychem Cable Protection
HRNF&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1 3/4" X 0.833' BLACK
Features: Flame Retardant
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Length: 0.833' (254.00mm, 10.00")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -55°C ~ 90°C
Shrinkage Ratio: 5.6 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.750" (44.45mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.320" (8.13mm)
Recovered Wall Thickness: 0.095" (2.41mm)
Shrink Temperature: 90°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1 3/4" X 0.833' BLACK, Features: Flame Retardant, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: 0.833' (254.00mm, 10.00"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -55°C ~ 90°C, Shrinkage Ratio: 5.6 to 1, Inner Diameter - Supplied: 1.750" (44.45mm), Inner Diameter - Recovered: 0.320" (8.13mm), Recovered Wall Thickness: 0.095" (2.41mm), Shrink Temperature: 90°C.