Продукція > OHMITE > HS10 10R J
HS10 10R J
HS10 10R J Ohmite
63883169052553acl_hs1.pdf
Виробник: Ohmite
Res Wirewound 10Ohm 5% 5W/10W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 160 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ARCOL - HS10 10R J - Widerstand, axial bedrahtet, 10 ohm, HS Series, 10 W, ± 5%, Lötfahne, 160 V, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 8.8mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 10W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 10ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: 100ppm/C, Produktlänge: 15.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HS Series, productTraceability: No, Nennspannung: 160V, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 16.5mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS10 10R J HS10 10R J Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 10Ohm 5% 5W/10W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 340 шт:
на замовлення 160 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 3
HS10 10R J HS10 10R J Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 10W 10 Ohms 5% tol.
на замовлення 219 шт:
на замовлення 224 шт:
Мінімальне замовлення: 33
HS10 10R J HS10 10R J Виробник : Ohmite HS_Resistors.pdf Description: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.626" L x 0.335" W (15.90mm x 8.50mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 656 шт:
HS10 10R J HS10 10R J Виробник : ARCOL 2661022.pdf Description: ARCOL - HS10 10R J - Widerstand, axial bedrahtet, 10 ohm, HS Series, 10 W, ± 5%, Lötfahne, 160 V
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 8.8mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 10W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 10ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: 100ppm/C
Produktlänge: 15.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HS Series
productTraceability: No
Nennspannung: 160V
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 16.5mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 46 шт:
Мінімальне замовлення: 2