HS200-0R22F
Код товару: 168029
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > Резистори в алюмінієвому корпусі 10-600W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS200 0R22 F HS200 0R22 F Виробник : ARCOL/OHMITE hs_arcol.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; screw; 220mΩ; 200W; ±1%; 1.9kV; 100ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Mounting: screw
Resistance: 0.22Ω
Power: 0.2kW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 1.9kV
Body dimensions: 89.7x72.5x41.8mm
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Mounting holes pitch: 70x57.2mm
Resistor features: needs additional heatsink
Power without heatsink: 50W