HS200-0R47F
Код товару: 162453
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > Резистори в алюмінієвому корпусі 10-600W
товару немає в наявності
Ціна
HS200 0R47 F HS200 0R47 F Виробник : ARCOL/OHMITE hs_arcol.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; screw; 470mΩ; 200W; ±1%; 1.9kV; 100ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Mounting: screw
Resistance: 0.47Ω
Power: 0.2kW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 1.9kV
Body dimensions: 89.7x72.5x41.8mm
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Power without heatsink: 50W
Leads: M6 screws
Resistor features: needs additional heatsink
Mounting holes pitch: 70x57.2mm