HS20010RF
HS20010RF Ohmite
63883169052553acl_hs1.pdf
Виробник: Ohmite
Res Wirewound 10Ohm 1% 50W/200W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS20010RF HS20010RF Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 10Ohm 1% 50W/200W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 18 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 56 шт:
Мінімальне замовлення: 3
HS200 10R F HS200 10R F Виробник : Ohmite acl_hs1.pdf?r=false Description: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 200W
товару немає в наявності
HS200 10R F HS200 10R F Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount PWR RES 200W 10 1%