HS300-0R1F
Код товару: 168590
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > Резистори в алюмінієвому корпусі 10-600W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS300 0R1 F HS300 0R1 F Виробник : ARCOL/OHMITE HS-10-05.45.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; screw; 100mΩ; 300W; ±1%; 2.5kV; 100ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Mounting: screw
Resistance: 0.1Ω
Power: 300W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 2.5kV
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Body dimensions: 128x72.5x41.8mm
Mounting holes pitch: 104x59mm
Power without heatsink: 60W