HS300 1K2 J
HS300 1K2 J ARCOL / Ohmite
acl_hs10-1890310.pdf
Виробник: ARCOL / Ohmite
Wirewound Resistors - Chassis Mount 300W 1.2K 5%
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Res Wirewound 1.2K Ohm 5% 60/300W ±25ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS3001K2J HS3001K2J Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 1.2K Ohm 5% 60/300W ±25ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
HS300 1K2 J HS300 1K2 J Виробник : ARCOL acl_hs1.pdf?r=false Description: RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 300W
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
HS300 1K2 J HS300 1K2 J Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 300W 1.2K 5%