Продукція > ARCOL > HS300 1R F
HS300 1R F
HS300 1R F ARCOL
acl_hs1.pdf?r=false
Виробник: ARCOL
Description: ARCOL - HS300 1R F - Widerstand, Aluminium, 1 ohm, HS Series, 300 W, ± 1%, Gewindestift, 2.5 kV
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 41.8mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 300W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: 1%
Widerstandsanschlüsse: Gewindestift
Temperaturkoeffizient: 100ppm/C
Produktlänge: 127.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HS Series
productTraceability: No
Nennspannung: 2.5kV
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 72.5mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ARCOL - HS300 1R F - Widerstand, Aluminium, 1 ohm, HS Series, 300 W, ± 1%, Gewindestift, 2.5 kV, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 41.8mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 300W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: 1%, Widerstandsanschlüsse: Gewindestift, Temperaturkoeffizient: 100ppm/C, Produktlänge: 127.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HS Series, productTraceability: No, Nennspannung: 2.5kV, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 72.5mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS300 1R F HS300 1R F Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount PWR RES 300W 1.0 1%
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HS3001RF HS3001RF Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 1Ohm 1% 60W/300W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
HS300 1R F HS300 1R F Виробник : Ohmite acl_hs1.pdf?r=false Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 300W
товару немає в наявності
HS300 1R F HS300 1R F Виробник : ARCOL/OHMITE HS-10-05.45.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; screw; 1Ω; 300W; ±1%; 2.5kV; 128x72.5x41.8mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: screw
Resistance:
Power: 300W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 2.5kV
Body dimensions: 128x72.5x41.8mm
Resistor features: needs additional heatsink
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Leads: M6 screws
Mounting holes pitch: 104x59mm
Power without heatsink: 60W