Продукція > OHMITE > HS300 25R F
HS300 25R F
HS300 25R F Ohmite
acl_hs1.pdf
Виробник: Ohmite
Wirewound Resistors - Chassis Mount 300W 25 1%
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Res Wirewound 25Ohm 1% 60W/300W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS30025RF HS30025RF Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 25Ohm 1% 60W/300W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 2
HS300 25R F HS300 25R F Виробник : ARCOL / Ohmite HS-Datasheet3-779273.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 300W 25 1%
на замовлення 6 шт:
HS300 25R F HS300 25R F Виробник : Ohmite acl_hs1.pdf Description: RES CHAS MNT 25 OHM 1% 300W