Продукція > OHMITE > HS300 75R F
HS300 75R F
HS300 75R F Ohmite
acl_hs1.pdf?r=false
Виробник: Ohmite
Description: RES CHAS MNT 75 OHM 1% 300W
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±1%
Lead Style: M6 Threaded
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 5.027" L x 1.791" W (127.70mm x 45.50mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.646" (41.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 75 Ohms
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 75 OHM 1% 300W, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±1%, Lead Style: M6 Threaded, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 5.027" L x 1.791" W (127.70mm x 45.50mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.646" (41.80mm), Part Status: Active, Resistance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS30075RF HS30075RF Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 75 Ohm 1% 60/300W ±100ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
на замовлення 32 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
HS300 75R F HS300 75R F Виробник : ARCOL / Ohmite HS_Datasheet3-779273.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 300W 75 1%