Продукція > OHMITE > HS50 1K5 F
HS50 1K5 F
HS50 1K5 F OHMITE
2661022.pdf
Виробник: OHMITE
Description: OHMITE - HS50 1K5 F - Widerstand, 1.5 kohm, HS Series, 50 W, ± 1%, Lötfahne, 1.25 kV
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 14.8mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 50W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 1.5kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -°C
Widerstandstoleranz: 1%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: 25ppm/C
Produktlänge: 49.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HS Series
productTraceability: No
Nennspannung: 1.25kV
Betriebstemperatur, max.: -°C
Produktbreite: 28mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OHMITE - HS50 1K5 F - Widerstand, 1.5 kohm, HS Series, 50 W, ± 1%, Lötfahne, 1.25 kV, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 14.8mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 50W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 1.5kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -°C, Widerstandstoleranz: 1%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: 25ppm/C, Produktlänge: 49.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HS Series, productTraceability: No, Nennspannung: 1.25kV, Betriebstemperatur, max.: -°C, Produktbreite: 28mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS50 1K5 F HS50 1K5 F Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 1.5KOhm 1% 14W/50W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 1137 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 39
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 25
HS50 1K5 F HS50 1K5 F Виробник : ARCOL/OHMITE HS-10-05.45.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; screw; 1.5kΩ; 50W; ±1%; 1.25kV; 100ppm/°C
Resistance: 1.5kΩ
Power: 50W
Body dimensions: 49.1x29.7x14.8mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting holes pitch: 39.7x21.4mm
Tolerance: ±1%
Power without heatsink: 14W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 1.25kV
Mounting: screw
Leads: for soldering
Resistor features: needs additional heatsink
на замовлення 1 шт:
на замовлення 80 шт:
Мінімальне замовлення: 40
HS50 1K5 F HS50 1K5 F Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 50W 1.5K OHM1%
на замовлення 90 шт:
HS50-1K5F
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > Резистори в алюмінієвому корпусі 10-600W
товару немає в наявності
HS50 1K5 F HS50 1K5 F Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf?r=false Description: RES CHAS MNT 1.5 OHMS 1% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Box
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 1.933" L x 1.102" W (49.10mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm)
Resistance: 1.5 kOhms