HS5010KJ
HS5010KJ Ohmite
hs-datasheet.pdf
Виробник: Ohmite
Res Wirewound 10KOhm 5% 14W/50W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HS5010KJ Ohmite
Description: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 1.933" L x 0.559" W (49.10mm x 14.20mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm), Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS5010KJ HS5010KJ Виробник : Ohmite hs-datasheet.pdf Res Wirewound 10KOhm 5% 14W/50W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
на замовлення 438 шт:
Мінімальне замовлення: 27
HS50 10K J HS50 10K J Виробник : Ohmite HS_Resistors.pdf Description: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 1.933" L x 0.559" W (49.10mm x 14.20mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 47 шт:
HS50 10K J HS50 10K J Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 50W 10000 Ohms 5%
на замовлення 334 шт: