Продукція > OHMITE > HS50 300R F
HS50 300R F
HS50 300R F Ohmite
acl_hs10.pdf
Виробник: Ohmite
Wirewound Resistors - Chassis Mount 50W 300 OHM1%
на замовлення 288 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Wirewound 300Ohm 1% 14W/50W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS50 300R F HS50 300R F Виробник : ARCOL / Ohmite acl_hs10-1890310.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 50W 300 OHM1%
на замовлення 60 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HS50300RF HS50300RF Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 300Ohm 1% 14W/50W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 38
на замовлення 200 шт:
на замовлення 240 шт:
Мінімальне замовлення: 40
HS50 300R F HS50 300R F Виробник : Ohmite acl_hs1.pdf?r=false Description: RES CHAS MNT 300 OHM 1% 50W