HS50 560R F
HS50 560R F ARCOL / Ohmite
acl_hs10-1890310.pdf
Виробник: ARCOL / Ohmite
Wirewound Resistors - Chassis Mount 50W 560 OHM1%
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Wirewound 560 Ohm 1% 14/50W ±100ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HS50 560R F HS50 560R F Виробник : Ohmite acl_hs10.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 50W 560 OHM1%
на замовлення 204 шт:
Кількість Ціна
HS50560RF HS50560RF Виробник : Ohmite 63883169052553acl_hs1.pdf Res Wirewound 560 Ohm 1% 14/50W ±100ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 15
HS50 560R F HS50 560R F Виробник : Ohmite acl_hs1.pdf?r=false Description: RES CHAS MNT 560 OHM 1% 50W