HSA25R01K
HSA25R01K TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 0.01 OHM 10% 25W
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 98 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 0.01 OHM 10% 25W, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Resistance: 10 mOhms.