HSA501R8F
HSA501R8F TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 1.8 OHM 1% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.8 Ohms
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1.8 OHM 1% 50W, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Resistance: 1.8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HSA501R8F HSA501R8F Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 1.8 Ohm 1% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
товару немає в наявності