HSA50470RF
HSA50470RF TE Connectivity Passive Product
product-5-1630186-6.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 470 OHM 1% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 470 Ohms
на замовлення 134 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 470 OHM 1% 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Resistance: 470 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA50470RF HSA50470RF Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-5-1630186-6.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 470 Ohms 1% 30ppm 50 Watt HS