Продукція > CUI DEVICES > HSE-B18635-035H
HSE-B18635-035H
HSE-B18635-035H CUI DEVICES
hse-b18x-035h.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Extruded Heat Sink, TO-218
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEAT SINK, EXTRUSION,TO-218, 63., Packaging: Box, Material: Aluminum Alloy, Length: 2.500" (63.50mm), Shape: Rectangular, Angled Fins, Type: Board Level, Vertical, Width: 1.638" (41.60mm), Package Cooled: TO-218, Attachment Method: Bolt On and PC Pin, Power Dissipation @ Temperature Rise: 16.7W @ 75°C, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.24°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 4.49°C/W, Fin Height: 0.984" (25.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSE-B18635-035H HSE-B18635-035H Виробник : CUI DEVICES hse-b18x-035h.pdf Extruded Heat Sink, TO-218
товару немає в наявності
Packaging: Box
Material: Aluminum Alloy
Length: 2.500" (63.50mm)
Shape: Rectangular, Angled Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 1.638" (41.60mm)
Package Cooled: TO-218
Attachment Method: Bolt On and PC Pin
Power Dissipation @ Temperature Rise: 16.7W @ 75°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.24°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 4.49°C/W
Fin Height: 0.984" (25.00mm)
Material Finish: Black Anodized
HSE-B18635-035H HSE-B18635-035H Виробник : CUI Devices hse_b18x_035h-1778111.pdf Heat Sinks 63.5x41.6x25mm w/pin extrusion TO-218