Продукція > HSE > HSE-B381-045H
HSE-B381-045H
hse-bx-045h.pdf
Виробник:
Heat Sink Passive TO-220 Vertical Thru-Hole Aluminum 6063-T5 Black Anodized
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HSE-B381-045H
Description: HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 38, Packaging: Box, Material: Aluminum Alloy, Length: 1.500" (38.10mm), Shape: Rectangular, Angled Fins, Type: Board Level, Vertical, Width: 1.772" (45.00mm), Package Cooled: TO-220, Attachment Method: Bolt On and PC Pin, Power Dissipation @ Temperature Rise: 9.9W @ 75°C, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.63°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 7.58°C/W, Fin Height: 0.500" (12.70mm), Material Finish: Black Anodized.
Інші пропозиції HSE-B381-045H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Box
Material: Aluminum Alloy
Length: 1.500" (38.10mm)
Shape: Rectangular, Angled Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 1.772" (45.00mm)
Package Cooled: TO-220
Attachment Method: Bolt On and PC Pin
Power Dissipation @ Temperature Rise: 9.9W @ 75°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.63°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 7.58°C/W
Fin Height: 0.500" (12.70mm)
Material Finish: Black Anodized
HSE-B381-045H HSE-B381-045H Виробник : Same Sky hse_bx_045h.pdf Heat Sinks 38.1x45x12.7mm w/pin extrusion TO-220