HSF-55-33-B-F
HSF-55-33-B-F Wakefield Thermal Solutions
Heat%20Sink%20Fan%20Combination%20%281%29.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: FANSINK 12VDC 55X55X33.1MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum Alloy
Length: 2.165" (55.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.165" (55.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip
Thermal Resistance @ Natural: 0.63°C/W
Fin Height: 1.185" (30.10mm)
Material Finish: Black Anodized
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WAKEFIELD THERMAL - HSF-55-33-B-F - HEAT SINK FAN, 0.63DEG C/W, 13.8CFM, tariffCode: 84145995, rohsCompliant: YES, Durchflussrate, max.: 13.8cu.ft/min, Außenhöhe - imperial: 1.3", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 33.02mm, Geräuschentwicklung: 31dBA, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 55mm, Wärmewiderstand: 0.63°C/W, Kühlkörpermontage: Clip On, Produktpalette: HSF Series, productTraceability: No, Kühlkörpermaterial: Aluminum Alloy, Außenlänge - metrisch: 55.1mm, Außenbreite - Zoll: 2.17", Außenlänge - imperial: 2.17", directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 84145995
rohsCompliant: YES
Durchflussrate, max.: 13.8cu.ft/min
Außenhöhe - imperial: 1.3"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 33.02mm
Geräuschentwicklung: 31dBA
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 55mm
Wärmewiderstand: 0.63°C/W
Kühlkörpermontage: Clip On
Produktpalette: HSF Series
productTraceability: No
Kühlkörpermaterial: Aluminum Alloy
Außenlänge - metrisch: 55.1mm
Außenbreite - Zoll: 2.17"
Außenlänge - imperial: 2.17"
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
HSF-55-33-B-F HSF-55-33-B-F Виробник : Wakefield Thermal Heat Sink Fan Combination (1).pdf Heat Sinks Heat Sink Fan Combination, 55x55mm, 13.8CFM, 33.1mm Height, 0.63 C/W