HSP-200-4.2
HSP-200-4.2 MEAN WELL USA Inc.
HSP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 168W
Power (Watts): 168W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.27" L x 2.44" W x 1.22" H (210.0mm x 62.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 4.2V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 168W, Power (Watts): 168W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.27" L x 2.44" W x 1.22" H (210.0mm x 62.0mm x 31.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 4.2V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSP-200-4.2 HSP-200-4.2 Виробник : MEAN WELL HSP-200-spec.pdf Switching Power Supplies 168W 4.2V 40A Sign Panel P.S. Enclosed