HSP-250-2.5
HSP-250-2.5 MEAN WELL
HSP-250-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 250W, Вход: 85-264 VAC/120-370VDC, Выход: 2.5V/50А, размеры 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 125W; 2.5VDC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -40...70°C, Body dimensions: 199x105x41mm, Number of outputs: 1, Output voltage range: 2.3...2.8V DC, Output voltage: 2.5V DC, Output current: 50A, Efficiency: 79%, Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Power: 125W, Kind of case: 980B, Additional functions: active PFC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Application: for LED sign panels, Manufacturer series: HSP-250, Kind of power supply: for building in; modular.
Інші пропозиції HSP-250-2.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSP-250-2.5 HSP-250-2.5 Виробник : MEAN WELL HSP-250-spec.pdf AC/DC, 250W, Вход: 85-264 VAC/120-370VDC, Выход: 2.5V/50А, размеры 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 125W; 2.5VDC
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -40...70°C
Body dimensions: 199x105x41mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 2.3...2.8V DC
Output voltage: 2.5V DC
Output current: 50A
Efficiency: 79%
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Power: 125W