HSP-250-3.6
HSP-250-3.6 MEAN WELL
HSP-250-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 250W, Вход: 85-264 VAC/120-370VDC, Выход: 3.6V/50А, размеры 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 180W; 3.6VDC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -40...70°C, Body dimensions: 199x105x41mm, Number of outputs: 1, Output voltage range: 3.24...3.96V DC, Output voltage: 3.6V DC, Output current: 50A, Efficiency: 83%, Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Power: 0.18kW, Kind of case: 980B, Additional functions: active PFC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Application: for LED sign panels, Manufacturer series: HSP-250, Kind of power supply: for building in; modular.
Інші пропозиції HSP-250-3.6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSP-250-3.6 HSP-250-3.6 Виробник : MEAN WELL HSP-250-spec.pdf AC/DC, 250W, Вход: 85-264 VAC/120-370VDC, Выход: 3.6V/50А, размеры 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 180W; 3.6VDC
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -40...70°C
Body dimensions: 199x105x41mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 3.24...3.96V DC
Output voltage: 3.6V DC
Output current: 50A
Efficiency: 83%
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Power: 0.18kW