HSP-300-2.8
HSP-300-2.8 MEAN WELL
HSP_300_SPEC-1291962.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 168W 2.8V 60A Sign Panel P.S. Enclosed
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 2.8V 168W, Power (Watts): 168W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.27" L x 3.19" W x 1.22" H (210.0mm x 81.0mm x 31.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 135 VAC, 180 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 2.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 60 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSP-300-2.8 HSP-300-2.8 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hsp-300-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 2.8V 60A 168W 7-Pin
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 4 шт:
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 2
HSP-300-2.8 HSP-300-2.8 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HSP-300-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 2.8V 168W
Power (Watts): 168W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.27" L x 3.19" W x 1.22" H (210.0mm x 81.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 135 VAC, 180 ~ 264 VAC
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 2.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 60 A