HTA5U100
HTA5U100 MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - HTA5U100 - Schottky-Gleichrichterdiode, 100 V, 5 A, Einfach, DO-214AC (SMA), 2 Pin(s), 650 mV
SVHC: Lead (19-Jan-2021)
на замовлення 3540 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - HTA5U100 - Schottky-Gleichrichterdiode, 100 V, 5 A, Einfach, DO-214AC (SMA), 2 Pin(s), 650 mV, Bauform - Diode: DO-214AC (SMA), Durchlassstoßstrom: 50, Diodenkonfiguration: Einfach, Qualifikation: -, Durchlassspannung, max.: 650, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 5, Wiederkehrende Spitzensperrspannung: 100, Anzahl der Pins: 2, Produktpalette: -, Betriebstemperatur, max.: 150, SVHC: Lead (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTA5U100 HTA5U100 Виробник : MULTICOMP PRO Description: MULTICOMP PRO - HTA5U100 - Schottky-Gleichrichterdiode, 100 V, 5 A, Einfach, DO-214AC (SMA), 2 Pin(s), 650 mV