Продукція > MATRIX ORBITAL > HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5
HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5
HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 Matrix Orbital
get&did=1187
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Interface: HDMI
Viewing Area: 110.70mm W x 67.40mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: HDMI, Viewing Area: 110.70mm W x 67.40mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 HTT50A-TPR-BLM-B0-H6-CH-V5 Виробник : Matrix Orbital MatrixOrbital_12192017_HTT Series Rev 1.0-1272710.pdf TFT Displays & Accessories 5 in TFT Resistive 800x480 HDMI