Продукція > HV2 > HV2201FG-G
HV2201FG-G
HV2201FG-G
HV2201.pdf
Код товару: 92461
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 13336 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 48-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Applications: Ultrasound
On-State Resistance (Max): 19Ohm
-3db Bandwidth: 50MHz
Supplier Device Package: 48-LQFP (7x7)
Voltage - Supply, Single (V+): 40V ~ 200V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±40V ~ 160V
Switch Circuit: SPST
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Number of Channels: 8
на замовлення 148 шт:
Кількість Ціна
HV2201FG-G HV2201FG-G Виробник : MICROCHIP 2793752.pdf Description: MICROCHIP - HV2201FG-G - Analogschalter, 8 Kanäle, SPST, 38 ohm, LQFP, 48 Pin(s)
tariffCode: 85423990
Bauform - Analogschalter: LQFP
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Analogschalter: SPST
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 8Kanäle
Betriebstemperatur, min.: 0°C
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Anzahl der Pins: 48Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Durchlasswiderstand, max.: 38ohm
Betriebstemperatur, max.: 70°C