HV2201PJ-G
HV2201PJ-G Microchip Technology
HV2201.pdf
Виробник: Microchip Technology
Analogue Switch ICs Lo-Charge 8-Channel Enhanced Hi-Voltage
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC ULTRASOUND SWITCH 1:1 28PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 28-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Applications: Ultrasound, On-State Resistance (Max): 19Ohm, -3db Bandwidth: 50MHz, Supplier Device Package: 28-PLCC (11.5x11.5), Voltage - Supply, Single (V+): 40V ~ 200V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±40V ~ 160V, Switch Circuit: SPST, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Number of Channels: 8.
Інші пропозиції HV2201PJ-G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 28-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Applications: Ultrasound
On-State Resistance (Max): 19Ohm
-3db Bandwidth: 50MHz
Supplier Device Package: 28-PLCC (11.5x11.5)
Voltage - Supply, Single (V+): 40V ~ 200V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±40V ~ 160V