HV731JTTD6802F
HV731JTTD6802F KOA Speer Electronics
hv73.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics
Res Thick Film 0603 68K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 488
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HV731JTTD6802F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HV731JTTD6802F HV731JTTD6802F Виробник : KOA Speer Electronics hv73.pdf Res Thick Film 0603 68K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
HV731JTTD6802F HV731JTTD6802F Виробник : KOA Speer HV73-11287.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.1W 68K 1% 350 VOLTS