HVC2010-10MFT3
HVC2010-10MFT3 TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HVC2010-10MFT3 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 1%, 500 mW, 2010 [Metrisch 5025]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 10Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 5.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HVC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 2kV
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3003 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HVC2010-10MFT3 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 1%, 500 mW, 2010 [Metrisch 5025], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstandstyp: Hochspannung, Widerstand: 10Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 5.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HVC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 2kV, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVC2010-10MFT3 HVC2010-10MFT3 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HVC2010-10MFT3 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 1%, 500 mW, 2010 [Metrisch 5025]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 10Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HVC Series
Nennspannung: 2kV
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
HVC2010-10MFT3 HVC2010-10MFT3 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics Thick Film Resistors - SMD 10 MOhm 2000V 1% 2010 100 ppm
на замовлення 923 шт:
Мінімальне замовлення: 2
HVC2010-10MFT3 HVC2010-10MFT3 Виробник : IRC (TT electronics) hvc.pdf Res Thick Film 2010 10M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R