HVC2512-470KFT18
HVC2512-470KFT18 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710387.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HVC2512-470KFT18 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 470 kohm, ± 1%, 1 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 470kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 6.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HVC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 3kV
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 6112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HVC2512-470KFT18 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 470 kohm, ± 1%, 1 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochspannung, Widerstand: 470kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 6.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HVC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 3kV, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVC2512-470KFT18 HVC2512-470KFT18 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710387.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HVC2512-470KFT18 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 470 kohm, ± 1%, 1 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 470kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 6.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HVC Series
Nennspannung: 3kV
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
HVC2512-470KFT18 HVC2512-470KFT18 Виробник : IRC (TT electronics) hvc.pdf Res Thick Film 2512 470K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R