HVG-100-24A
HVG-100-24A MEAN WELL USA Inc.
HVG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 22-27V 4A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm)
Voltage - Output: 22 ~ 27V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 22-27V 4A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm), Voltage - Output: 22 ~ 27V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-100-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVG-100-24A HVG-100-24A Виробник : MEAN WELL HVG-100-spec.pdf Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVG-100-24A HVG-100-24A Виробник : MEAN WELL HVG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 24V 4A OCP adj w pot.