HVG-100-36A
HVG-100-36A MEAN WELL USA Inc.
HVG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 2.65A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm)
Voltage - Output: 33 ~ 40V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 90.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.65A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 95 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 2.65A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm), Voltage - Output: 33 ~ 40V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 90.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.65A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 95 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-100-36A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-100-36A Виробник : MEAN WELL HVG-100-spec.pdf AC/DC, 95.40W, Вход: 180-528VAC/254-747VDC, Выход: 36V/2.65A, размеры 236x68x38.8 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVG-100-36A Виробник : MEAN WELL HVG-100-spec.pdf AC/DC, 95.40W, Вход: 180-528VAC/254-747VDC, Выход: 36V/2.65A, размеры 236x68x38.8 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HVG-100-36A HVG-100-36A Виробник : MEAN WELL HVG-100-spec.pdf LED Power Supplies 95.4W 36V 2.65A OCP adj w pot.