HVG-100-36B
HVG-100-36B MEAN WELL USA Inc.
HVG-100-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 18-36V 2.65A
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 95.4W 36V 2.65A OCP adj w out cable.
Інші пропозиції HVG-100-36B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-100-36B HVG-100-36B Виробник : MEAN WELL HVG-100-SPEC.PDF LED Power Supplies 95.4W 36V 2.65A OCP adj w out cable