HVG-100-48A
HVG-100-48A Mean-Well USA, Inc.
hvg-100-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 43-53V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm), Voltage - Output: 43 ~ 53V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-100-48A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-100-48A HVG-100-48A Виробник : Mean-Well USA, Inc. hvg-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
товару немає в наявності
HVG-100-48A HVG-100-48A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVG-100-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 43-53V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm)
Voltage - Output: 43 ~ 53V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
HVG-100-48A HVG-100-48A Виробник : MEAN WELL HVG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A OCP adj w pot.