HVG-150-15AB Mean-Well USA, Inc.
hvg-150-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Constant Voltage, Constant Current LED Driver
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 15V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції HVG-150-15AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-150-15AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVG-150-SPEC.PDF Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 15V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV